Müzik Kontrol

Sınav Sonuçları

Başarılarımız & Müzemiz

Sanal Dergilerimiz

Aylık Yemek Menüsü

Aylık Anketimiz

Okul öğrencilerimiz hangi takımı tutuyor?
 

ESİLAY Araç Takip

         Okulumuz Konferans salonunda düzenlenen İngilizce Şarkı Söyleme yarışmasında kıyasıya yarışan öğrencilerimiz, gönüllerince eğlenme fırsatıda...
 
  Tenis Kulübümüzün katılmış olduğu Tenis Turnuvası'nda öğrencimiz Elif Yıldırım turnuvada 3. oldu. Tenis Kulübümüzü tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
  Eğlence dorukta!!!! 9. Sınıflar Yarıyıl Tatili'ne Paintball'da stres atarak girdi...  Paintball sahalarında kıyasıya bir mücadele yaşandı. :) :)
  Okulumuzun bize sağlamış olduğu imkanlarla Adana Kitap Fuarı'nda kitaplarla buluştuk.Kitaplar bize bekliyor :) :)
      13.03.2014 tarihli 9-A Beden Eğitimi dersinde ders stresinden uzak , doğayla iç içe , O2 (oksijen) almaya çıktı.  
  Aktör, sunucu, şiir yorumcusu, yazar Reha YEPREM, okulumuza teşrif etti.
KARİYER GÜNÜNDE ADANA SARIÇAM BELEDİYE BAŞKANI AHMET ZEMBİLCİ BEYİ KONUK ETTİK
11. SINIFLARA ÖSS HAZIRLIK SEMİNERİ
ÇANAKKALE'Yİ ANDIK
OKULUMUZDA ŞİİR DİNLETİSİ
 ÖĞRENCİLERİMİZ KAYSERİ-KAPODOKYA GEZİSİNDE
11.SINIFLARA YGS STARDI VERDİK
   OKULUMUZA TİYATRO GELDİ
OKULUMUZDA KUKLA ŞOV GÖSTERİSİ
Eski Kurum Müdürlerimizden Mehmet ŞEYHO bey okulumuzu ziyaret etti.
Okulumuz öğrencileri satranç turnuvasında
 
Afrikalı öğrenciler okulumuzda

VE NETİCE...

 

  2014 ÜNİVERSİTE YERLEŞTİRME SONUÇLARI

SN

AD - SOYAD

ÜNİVERSİTE

BÖLÜM

1

ZEHRA NUR EREL

GAZİ ÜNİVERSİTESİ

HUKUK FAKÜLTESİ

2

ELİF KENAZ

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

HUKUK FAKÜLTESİ

3

EMİNE KÜBRA PODAK

İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ

HUKUK FAKÜLTESİ

4

NİSA BOZKIR

ZİRVE ÜNİVERSİTESİ

HUKUK FAKÜLTESİ (TAM BURSLU)

5

FATMA NUR DUMLU

ÇAĞ ÜNİVERSİTESİ

HUKUK FAKÜLTESİ

6

FEYZA NUR YILDIRIM

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

HUKUK FAKÜLTESİ

7

SULTAN ÇİÇEK

FATİH SULTAN MEHMET VAKIF ÜNV.

HUKUK FAKÜLTESİ

8

MERVE SÜMER

KEMERBURGAZ

HUKUK FAKÜLTESİ

9

ŞİFA HÜSNA ÖZDEMİR

GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ

HUKUK FAKÜLTESİ

10

GÖKÇE TOKATLIOĞLU

FATİH SULTAN MEHMET VAKIF ÜNV.

HUKUK FAKÜLTESİ

11

MÜZEYYEN YILMAZOĞLU

KTÜ

TIP FAKÜLTESİ

12

KÜBRA NUR TANRIKULU

EGE ÜNİVERSİTESİ

TIP FAKÜLTESİ

13

LEYLA DURSUN

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

TIP FAKÜLTESİ

14

MERYEM BEYZA KARAGÖZ

DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

TIP FAKÜLTESİ

15

ZAHİDE NUR ÖZDEN

OSMAN GAZİ ÜNİVERSİTESİ

TIP FAKÜLTESİ

16

AYŞE NUR YILDIRIM

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

TIP FAKÜLTESİ

17

ZELİHA BAYRAM

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

TIP FAKÜLTESİ

18

MERYEM BÜŞRA ULUCA

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

TIP FAKÜLTESİ

19

MESUDE BEYZA İŞLEK

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

TIP FAKÜLTESİ

20

ZEYNEP ŞENER

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

TIP FAKÜLTESİ

21

ASLIHAN TAŞCI

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

TIP FAKÜLTESİ

22

ÜMMÜ RUMEYSA BADAS

MARMARA ÜNİVERSİTESİ

TIP FAKÜLTESİ

23

ZEYNEP DALKILINÇ

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

TIP FAKÜLTESİ

24

ŞEYDA KURT

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ

TIP FAKÜLTESİ

25

ZAHİDE GÜLSÜM SOLAK

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ

TIP FAKÜLTESİ

26

ASYA BÜŞRA KILIÇ

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

TIP FAKÜLTESİ

27

BETÜL SARI

İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ

DİŞ HEKİMLİĞİ

28

EBRU ÖZMEN

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

ECZACILIK

29

HİCRAN ZEYNEP TOPUZ

KIBRIS

ECZACILIK

30

ZEKİYE ATEŞ

MALTEPE ÜNİVERSİTESİ

HEMŞİRELİK YÜKSEKOKULU

31

BERFİN ŞIK

HALİÇ ÜNİVERSİTESİ

FİZİK TEDAVİ

32

CEREN ORUÇ

TURGUT ÖZAL ÜNİVERSİTESİ

FİZİK TEDAVİ

33

İPEK KELEŞ

GİRNE AMERİKAN ÜNV.

BİL. MÜHENDİSLİĞİ

34

ZEYNEP ATEŞ

 BİLKENT ÜNİVERSİTESİ

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

35

HASİBE AVCIOĞLU

ZİRVE ÜNİVERSİTESİ

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (TAM BURSLU)

36

ŞEYDA DEĞİRMENCİ

SELÇUK ÜNİVERSİTESİ

MİMARLIK

37

NURSENA DEMET

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

MİMARLIK

38

FEYZA NUR DEMİR

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

PEYZAJ MİMARLIĞI

39

SAFYA İDİN

BİLKENT ÜNİVERSİTESİ

İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI

40

BİHTER CANSU DEMİR

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ

41

KÜBRA TORUN

ZİRVE ÜNİVERSİTESİ

SINIF ÖĞRETMENLİĞİ

42

AYŞE DAMLA YAŞAR

ZİRVE ÜNİVERSİTESİ

SINIF ÖĞRETMENLİĞİ

43

MERVE GÜLCEMAL

ÇAĞ ÜNİVERSİTESİ

TÜRK DİLİ EDEBİYATI

44

FEVZİYE FATMA DAŞÇIKARAN

ZİRVE ÜNİVERSİTESİ

OKUL ÖNCESİ ÖĞRT.(TAM BURSLU)

45

FATMA NİSA TUNÇ

MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ

FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON

46

KADER GEÇİM

TURGUT ÖZAL ÜNİVERSİTESİ

FİZYO TERAPİ REHABİLİTASYON

47

BÜŞRA ÇALKIN

ZİRVE ÜNİVERSİTESİ

SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ

48

MELİKE KEPECE

ZİRVE ÜNİVERSİTESİ

İŞLETME (TAM BURSLU)

49

MERVE AKGÜN

YALOVA ÜNİVERSİTESİ

İKTİSAT

50

EMEL YILMAZ

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ

REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK

51

SELMA SÜMEYYE TOSUN

OKAN ÜNİVERSİTESİ

PSİKOLOJİ

52

AYNUR YAZICIOĞLU

IŞIK ÜNİVERSİTESİ

PSİKOLOJİ

53

AYŞE AKKUŞ

KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ

REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK

54

ELİF SENA KESMEN

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ

BESLENME DİYETETİK

55

AYLA SOLAK

ÇAĞ ÜNİVERSİTESİ

ULUSLAR ARASI TİC. VE LOJİSTİK

56

MELİKE AKBULUT

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ

ULUSLAR ARASI İŞLETME VE TİCARET

57

İREM DÖNMEZ

KARATAY ÜNİVERSİTESİ

ENERJİ YÖNETİMİ

58

MERVE BAYRAM

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

SOSYAL HİZMETLER

59

FATMA MUKU

ESKİŞEHİR ÜNİVERSİTESİ

SOSYAL HİZMETLER

60

İREM GÜNDOĞDU

BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ

SOSYAL HİZMETLER

61

HACER NAZ ÖZKAN

KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ

ARKEOLOJİ

62

MERVE ALTIN

ŞİFA ÜNİVERSİTESİ

ODYOMETRİ

ÖĞRENCİLERİMİZİ TEBRİK EDERİZ…

 

 

MUHTEŞEM BAŞARI!!!

 MUHTEŞEM BAŞARI!!!

      Bu yıl ilk mezunlarını veren ÖZELl YILDIRIMHAN BURÇ FEN LİSEMİZ 2014 üniversite yerleştirme sonuçlarında %100 yaparak Mersinimizin gururu oldu. Mezun olan 13 öğrencilerimizden 11 tanesinin Tıp Fakültelerini kazanmasıda ayrıca gurur kaynağı oldu... Öğrencilerimizin kıymetli ailelerini ve emeği geçen eğitim kadromuzu en samimi duygularla kutluyoruz.

 

KARADENİZ' İ AKDENİZ' E BAĞLADIK

 

Öğrencilerimiz 09 - 12 Mayıs 2014 Tarihleri arasında Karadeniz turundaydı... Bölgenin tabii güzellikleri öğrencilerimizi mest etti.

Son Güncelleme (Perşembe, 15 Mayıs 2014 07:52)

 

İNGİLİZCE YARIŞMA

 

       Okulumuz Konferans salonunda düzenlenen İngilizce Şarkı Söyleme yarışmasında kıyasıya yarışan öğrencilerimiz, gönüllerince eğlenme fırsatıda bulmuş oldular.

Son Güncelleme (Çarşamba, 14 Mayıs 2014 15:55)

 

TEBRİKLER 2014 YGS'DE %100 BAŞARI

 

  2014 YGS’ de Dereceye giren öğrencilerimiz  Asya Büşra KILIÇ, Zeynep ATEŞ ve Zeliha BAYRAM Okul Müdürümüz Adem CEYLAN tarafından çeyrek altınla ödüllendirildi.

 

 

Fotoğraf Galerimizden Seçmeler :: Diğer Resimler ve Kategoriler İçin Foto Galerimize Gözatınız..